Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni tetoválni...

Szeretnék megtanulni tetoválni. Hogy lehetne elkezdeni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék tetoválni, de ahol eddig laktam, nem volt lehetőségem még csak megkérdezni sem senkitől, hogy vágjak bele... Tudom hogy nagy anyagi megterhelés belekezdeni, bár azt pontosan nem, hogy mennyire. Mit tudtok, mennyibe kerül egy tanfolyam elvégzése? A tetováló mesterek vajon megengednék hogy bemenjek megnézni, hogy alkotnak? (nem onnan akarom megtanulni, csak amíg nincs pénzem tanfolyamra, addig talán el tudnék lesni onnan is dolgokat...)

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. jún. 22. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem kezd egy rajzsulival...fontos hogy szépen rajzolj és árnyékolj...és keress rá a neten arra az adasra h :

Miami INK -a tetoválók

LA(Los Angeles)INK

...és meglátod hogy milyenek a profik

2010. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az előbb említett két műsor sztem abból a szempontból káros, hogy mindenki tetoválóművész akar lenni->könnyűnek tűnik, meg hudemenő dolog... rajzolás, rajzolás, rajzolás...így kell elkezdeni...amikor már olyat rajzolsz amire azt mondják h aztak*va akkor lehet tanfolyam után nézni, vagy b verzió hogy befektetsz egy tetoválógépre és vállalkozó szelleműeket keresel, vagy veszel egy disznócombot XD
2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyik fent említett sorozatot sem néztem/nézem.


Rajztudás ilyen szinten megy (persze folyamatosan képzem magam):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ennyi volt most kéznél de ezek már elég régiek, azóta vannak jobbak is. Ennyivel vajon már el lehet indulni?

2010. jún. 22. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
nemrossz:D nagyon helyes h nem nézted egyiket sem...guglizz rá okj-s képzésekre, van tetováló, énis arra pályázok, 18at be kell tölteni, felvételi a szabadkézi rajz, nemtudom pontosan mennyi de olyan 100 környékén van, maga a tetoválás kb 5x nehezebb mint papírra rajzolni, de ugyanúgy gyakorlás kérdése :D sok sikert!
2010. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen speckó filc, azzal firkáltam már emberekre, az is nehezebb mint a papírra rajz...hogy normálisan odaférj, érezni, hol fog megnyúlni a vonal az izmok mozgása által meg hasonlók...elhiszem milyen nehéz lehet akkor ezt tűvel, de megtanulom ha addig élek is =).

OKj komolyan van? Majd utána nézek már...az egyetem alatt megpróbálom összeszedni a pénzt rá.

2010. jún. 22. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát..őszinte leszek, a képedig gyönyörűek...így papíron, de sosem varratnám magamra őket, talán az utolsó még elmegy. Ebben a szakmában a léc magasan van, ha nem éred el el sem érdemes kezdeni, gyakorolj nagyon sokat:).

Sok sikert

2010. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem akarlak elkeseríteni de sztem ez kevés én is szeretnék tetoválni de nem érzem még készen magam pedig csinálok jo rajzokat pl ittvan pár nézd meg [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

egész nap rajzolj

2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!