Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divattervezés - Mit tudtok a...

Divattervezés - Mit tudtok a Mod'art vagy a KREA divatiskoláról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire nehéz bekerülni, milyen az ottani légkör, oktatás, az elvégzésekor milyenek az elhelyezkedési lehetőségek és bármilyen infó! :)

Érdekelne még egyéb nívós budapesti divatiskola, ha tudtok még, lécci írjatok. Előre is köszi, ha válaszoltok!


2010. jún. 21. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A kreát javasolnám én:)
2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van vele személyes tapasztalatod is? Mit tudsz róla mondani? Nagyon érdekelne!:)
2010. jún. 21. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne csak én stylist akarok lenni.Te jövő után vagy most próbálod meg ?
2010. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én jövőre tudnék csak sajna. Ősszel végzek Bsc-t, mert van +1 félév gyakom is. Rájöttem, hogy amit most tanulok, nem az én világom... (mérnöki) Te jelentkeztél már?
2010. jún. 22. 06:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jövőre érettségizek és egy közgazdasági iskolába járok és én is úgy vagyok vele ahogy te hogy nem érdekel amit tanulok :( a stylist az jobban az én világom. Szóval van még egy évem az iskolában utána hogy pénzt gyűjtsek a sulira elmegyek dolgozni itthon vagy külföldön és utána elkezdem :) persze ha külföldre mennék dolgozni mindenképp a divat fővárosába mennék mint pl. Párizs :)
2010. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs személyes tapasztalat,de mindig csak jókat hallani róla:)
2010. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát a Kreába semmiképp se menjél egy rakás fos amit csinálnak. Csak annyit csinálj, hogy üsd be mind a két iskola nevét a gugliban, és nézd meg miket írnak az egyik és a másik suliról. Valamint most volt mindkét helyen a diplomabemutató...hát ég és föld és nem a Krea javára!!!
2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te a Modartba jársz? Vagy honnan tudod ennyire biztosan? Nekem a Krea is jónak tűnik.
2010. júl. 11. 08:45
 9/9 anonim válasza:
Nem járok egyikbe se, de nézd meg az internetet, most voltak a vizsgák, nézd meg a honlapokat, és döntsd el. Olvasd el a Velveten, Fashiontime stb. a cikkeket, a hozzászólásokat, nézd meg miket terveztek, és főleg nézd meg melyik iskolából ki hova jutott, aztán már nem lesz kérdés melyik a jobb suli.
2010. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!