Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek melyik focista jön be...

Nektek melyik focista jön be és melyik nem?

Figyelt kérdés

Vegyük a hire focistákat:

Cr Ronaldo, Messi, Dybala, Luis Suarez, James Rodrihuez, Neymar, Mbappe


Ha 3 csoportra kéne osztani hogyan osztanátok fel?

-csúnya

-átlagos

-szép


2018. júl. 26. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Kezdem én:


-Csúnya: Messi, Suarez

-Átlagos: Ronaldo, Dybala, Neymar

-Széép: James Rodriguez, Mbappe :)

2018. júl. 26. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát most nem azért mondom elég bugyuta dolog így beosztani focistáikat de miért ne :D Én inkább aztnem mondom ki tetszik, ki nem (tudom ez sem sokkal jobb)


Suarez egyáltalán nem, Messi nála kicsit jobb, Ronaldo utánuk, nem néz ki rosszul, de valahogy nem jönne be. Mbappe jól néz ki, ugyanúgy Neymar, ők igazán férfiasok, utóbbi jobban bejön. És végül Dybala és Rodrihuez ők gyerekképűbbek, ami még nekem bejövősebb, talán mert én sem vagyok arcra érett nő kinézetű (nem mintha az lennék amúgy 19 évesen) :D

2018. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki nekem bejön az Neymar és Mbappe.

Átlagos talán Rodriguez és Messi.

Suarez, Ronaldo és Dybala nekem egyáltalán nem jönnek be.

20/L

2018. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KiaraN33 válasza:
Hat szerintem Cr, Suarez nem valami helyes Neymar MBappe es Messi átlagos és Dybala helyes de a leghelyesebb James Rodriguez annyira aranyos kisfiús 17/L
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Azért mondok mást is

Helyes:Eden Hazard

Csúnya:Neymar

2018. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!