Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek kell melltartó, jó...

Minek kell melltartó, jó olyan kis top is, nem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék meltit mert még nincs senkinek az osztályban és cikiznének vele.Már anya is akart nekem venni de én nem akartam szerinte már nagy szükségem van rá de minek?Egyszer már tavaly a barátnőimmel hülyültünk h felvettük anyukájuknak a meltiét és az 70c-s volt és kicsi volt rám akkorát égtem!Mi szükség van erre?
2008. nov. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűha..Érdekes..ha cikinek találod h van már melled..Hány éves vagy?..én 6-ban kezdem ell hordani melltartót 7-ben már a koromhoz képest nagy volt a mellem ezért volt rá szükségem,nem kellemes ha sétálás közben ringatózik:)..hidd el ha van már cicid és már ringatózik ha mész kényelmesebb lesz melltartóban!Lehet az a 70C-s melltartó nem is volt az?Sok melltartón az van rajta de a három-negyede szivacs..akkorára nőveli inkább:).Ha kis top is megfelel neked hord azt!Amit csak szeretnél,amiben kényelmesen érzed magad!
2008. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha már nagy a cicid, akkor hordj melltartót, mert még fejlődésben vagy és ilyenkor fog kialakulni a formája! Én is sokáig a top szerűt hordtam, és kicsit lógós lett a cicim! Talán ha előbb kezdtem volna el hordani a melltartót! Késő bánat! Persze genetika is van benne!
2008. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hordj sportmelltartót. Az topszerű, de azért tartása is van. Igy nem lesz lógós a melled a későbbiekben, de egyenlőre nem is lesz olyan hangsúlyos. Amúgy jó tanács: tanuld meg elfogadni, és megszeretni a melleidet. Ne tartsd cikinek, különben szex közben később nagy problémáid lehetnek, ha igy gondolkozol. Légy büszke a melleidre, nem kell elrejteni.
2008. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom még fiatalka vagy, és ebből adódik az a téves gondolat, hogy ciki a cici...

azt tanácsolom, hogy NE mások véleménye érdekeljen, örülj, hogy szépek a melleid, hogy fejlett vagy!

elhiheted, nem is olyan sokára minden barátnőd epekedni fog azért, hogy nekik is akkora legyen, mint neked:)

LEGYÉL BÜSZKE RÁ!

2008. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
bátran horgy melltartót ..ne figyelj rájuk h ha cikiznének.nekik is eljön majd az az idö h hordaniuk kell szal tök mind1.és ezzel csak jot csinálsz mert nem fognak lógni.az sem szép h ha nincs rajtad melltartó és nagy a melled és kilátszik minden,futás közben se valami szép látvány..
2008. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is lehetsz büszke :)

már miért cikiznének h téged szép idomokkal áldott meg az Isten????

én inkább ajánlom a melltartót, mivel még szebbnek is mutatja és kiemeli :P

2008. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi pár év múlva meg majd az lesz ciki akinek még nincs vagy akinek pici cicije van, sajna ilyenek a fiatalok. Ne tartsd cikinek, biztosan furi meg a fiúk megbámulnak de ne foglalkozz velük és ha valóban szükséged van rá, hordj melltartót (és légyszives ne hívd meltinek, könyörgöm. Ha pl tesiórán futás van vagy röplabda vagy akármi és már nagy a cicid a mozgástól lógóssá válhat, ezért legalább ilyenkor érdemes sport melltartót hordanod. Kicsit hamarabb kezdtél el fejlődni, van ilyen, de nem kell szégyelni!
2008. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Melti? Ez édes, még sosem hallottam...

Én azt gondolom, hogy nyugodtan hordj melltartót, mert egyáltalán nem ciki. Az lesz majd a ciki, ha megnyúlnak a szalagok a melled súlya miatt, és már huszonévesen lógni fognak a melleid...

2008. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én majd talán egy év múlva hordok,de ha nahy melled van akkor HORDJ!én azért nem hordanék,mert nekem vannak olyan osztaly társaim akkik olyanok ,hogy ,hogy is mondjam... azt mondja: hehe (enyhén röhög)te már hordasz melltartó! kicsit korai még nem?... tehát te hordj nyugisan!!!
2011. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!