Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezzel kozmetikushoz menjek...

Ezzel kozmetikushoz menjek vagy magamnak csináljam meg?

Figyelt kérdés

Szőrös a fenekem, de nem csak belül hanem kívül is valamennyire, nem az egész de szőrös. Engem ez nagyon zavar. Szerintetek menjek vele kozmetikushoz? En ezt cikinek tartom hogy odamenjek. Leborotválni nem szeretném mert akkor csak megerősödne:/

19/L



2018. júl. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

1, borotva nem erősíti a szőrt

2, sokan járnak leszedetni a szőrt olyan helyről, amit nem érnek el

2018. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erről te nem tehetsz! Nem te akartad így. Ezt a kozmetikus is tudja. Hidd el, nem érdekli, hogy van egy kevés szőr a fenekeden. Egyébként sok nőnek van, nem csak neked. Nekem is eléggé felmegy a szőr az intim résznél, és én is paráztam annak idején, hogy kinevet majd, de konkrétan közölte "fordulj", majd kb 1 percig sem tartott és kész is volt vele.
2018. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kozmetikus vagyok. Ne érezd cikinek! :)

Magadnak nehéz lenne megcsinàlnod.

2018. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, en borotvalom :)
2018. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! még gondolkodom raja hogy menjek e de most már nem érzem annyira cikinek igy hogy tudom nem csak nekem van igy :)
2018. júl. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!