Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy kis mellem, nem is...

Van egy kis mellem, nem is olyan kicsi és még alig vagyok 13! Mit csináljak, hogy ne nézzen ki olyan nagynak?

Figyelt kérdés
Zavar h nagy és jó formás meg minden qurva jók!Már mondták párszor!A strandon meg mindenhol annyira megbámúlják meg egyfolytában célozgatnak rá és h úgy megfogdosnák!Meg olyanokat mondanak h egy 20 évesnek nincs ilyen bomba jó melle!Meg az összes pasi a mellemmel van elfoglalva és ez nagyon zavar !Mit csináljak?
2008. nov. 1. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy egy lánynak van melle, teljesen normális, szóval még ha fiatal is vagy hozzá, vagy annak érzed magad, nem tudom miért cikizik, vagy bámulják annyira. Hát ha nagyon zavar, akkor ne hordj semmiképp pushup melltartót, hanem, sima szivacs nélkülit, vagy sportmelltartót, az leszorítja és ne hordj semmi kivágottat. De sztem inkább barátkozz meg a melleiddel és örülj nekik,, én nagyon örülnék ha iylen jó melleim lennének:(. Am nem lehet, hogy csak azért érzed, hogyn mindenki őket bámulja, mert téged belül zavar és még úgy érzed, kicsi vagy hozzájuk? Vagy lehet, hogy érzik rajtad mások, hogy rájuk gondolsz, zavarnak téged, és ezért jobban felfigyelnek rá? Ne gondolkozz rajtuk, később nagyon nagyon fogsz nekik örülni.:)
2008. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orulj nekik!Ismerem a szitut, en is eros vagyok mellben. A beszolasokhoz probalj hozzaszokni! Tapogatni, fogdosni ne engedd magadat!

Mellesleg jol allsz! - hallottam en is sokszor.

Azt nem szeretem amikor no kerdezoskodik -hogy lehet ekkorakkal elni, tudsz-e hason aludni, jo lenne nekem csak az egyik melled is (osztanam ketfele), imadjak a pasik a melleidet, mi..... Utalom ezeket a szovegeket.

A ffi-ak pedig persze hogy nezik, ezt szokd meg, es legyel buszke a melleidre, millio no orulne nekik!

2008. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!