Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitol faj? Mikor mulik el a...

Mitol faj? Mikor mulik el a fajdalom? Begyuladhat?

Figyelt kérdés
2 napja tetettem orr piercinget. ma csereltem ki rendes piercingre mert lovetve volt es nagy volt a fulbevalo amit betettek. mig a fulcsi volt benne kicsit se fajt. miutan betettem a piercinget elkezdet fajni. mar elmult 3 ora de meg midnig faj
2010. jún. 17. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
begyulladhat. szerintem menj el ahhoz, akinél csináltattad és kérj tőle tanácsot.
2010. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellett volna lövetned talán... Én 1 hete csináltattam, de eszembe sem jutna kicserélni, nem hogy 2 nap után... Szerintem szépen felsértetted, most pedig begyulladt. Legalább orvosi fémet tettél bele?
2010. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amputálni kell az orrodat! Ha jobban begyullad, akkor a fejedet is!!! Minél előbb menj vissza, ahol betették és kérj segítséget!!!


(amúgy... fémérzékenység, vagy ilyesmi fenn állhat? Vagy ha "csak" begyulladt, azzal is tudnak valamit kezdeni... különféle kenceficék, miegymás...)

2010. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fájni is fog

nekem is be volt gyulladva , nyugi elmúlik

2010. jún. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
am nem kellet vegyél semmi sprayt vagy valamit?
2010. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!