Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan is néz ki a saját...

Hogyan is néz ki a saját köröm erősítés zselével?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon nem vagyok képben a különböző körmös módszerekkel, eddig csak géllak volt a körmömön. Az viszont annyira nem tetszett, mert mezei körömlakk érzése van, míg nekem ami tetszene az a fajta köröm, ami picit... domború? :D Ha ennek így van értelme. Ha jól tudom azt zselével készítik, viszont nekem a természetes körmeim is elég hosszúak. Nem szeretném azt, ha a sajátomat tövig levágnák, és úgy építenék ki zselével, hanem a sajátomat formáznák és tennék rá a zselét és esetleg a díszítéseket. Jól értelmezem akkor, hogy a körmösöknél ez a "saját köröm erősítése zselével" szolgáltatás? Ilyen opcióból mondjuk babyboomer készíthető? Köszönöm előre is :)

2018. máj. 9. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is így csinálja a körmösöm. Alaplakk, erősítő zselé és utána jön a géllakk. Így úgy néz ki és olyan erős a körmöm, nintha épített lenne. :)
2018. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!