Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek olyan...

Én miért nem lehetek olyan szép mint a többi lány?

Figyelt kérdés
Úgy érzem minden lány szebb nálam, egyszerűen én nem vagyok az a modell alkat,nem vagyok magas, nincs darázsderekam, sem kicsi mellem, fenekem, hát közepéig érö hajam, kicsi fejem stb.. Rengetegszer megpróbáltam elfogadni magam, néha meg is vagyok elégedve a külsőmmel, de amikor kimegyek az utcára látom, hogy a többi lány mennyivel szebb, mindig rossz kedvem lesz. Tudom, hogy most sokan azt fogjátok írni hogy van ennél nagyobb probléma is a világon, és igazatok is van, de ha ezt a problémát megszüntetném, ha végre elfogadnám magam ,amiben meg leginkább egy fiú segitene, ha megdicsérne, de nem szoktak... Pedig akkor visszatérne az önbizalmam egy kicsit. :( Mégis mit tegyek, kérlek segítsetek. 17/l

2018. márc. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kell, én megdicsérlek :D

De amúgy miért gondolod azt, hogy nem vagy szép?

2018. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok de nem vagyok nagyon vékony. Inkább forüásnak mondható, de ez a mai felfogás alapján nem szép
2018. márc. 27. 18:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Formásnak*
2018. márc. 27. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik. Attól függetlenül, hogy vannak bizonyos reklámozott szépségideálok, még nem biztos, hogy mindenki csak azt tartja szépnek. Plusz egy szép külső szép belső nélkül semmit sem ér, semmit sem mozgat meg bennem pl., egy szép belső viszont bármikor megszépíti a külsőt.
2018. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!