Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó illatú Paris Hilton Just...

Jó illatú Paris Hilton Just me parfüme?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Relatív. Kinek mi a jó. Szerintem hülye a kérdésed, de ez az Én véleményem.

Ha meg csak azért vennéd meg, mert hú, Paris Hilton♥, annak semmi értelme, mert ha az illata Neked nem tetszik, akkor nem vagy önmagad. Menj el, szagizd meg, ha tetszik, vedd meg. Ilyen egyszerű.


A.

2008. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az illatàt,de ha màr ajànlhatok valamit,akkor ajànlanàm a christina augilera elsö parfümjét(fehér üveg -fekete csipkeminta)

Nekem bejött,és bàr a neve Christina augilera,arànylag olcso.

De a Naomi Campbell is örök kedvenc marad.

2008. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Kedves" A.!


Kinek mi a hülye, számomra a válaszod a hülye, reméltem, mindenki tudja értelmezni a kérdésemet, ugyanis tudom, hogy a jó fogalma relatív, én arra lettem volna kíváncsi, hogy egy személy hogyan gondolja, neki jó-e?!

És nem csak azért venném meg, mert hú, Paris Hilton♥, hanem csak kíváncsi voltam, ugyanis ahol élek, ilyen parfümöt nem is lehet kapni! Hiába szagolgatnám... De te csak szagolgasd magad, ha nem vagy képes normális választ írni.

De ez az én véleményem....

2008. okt. 27. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
lehet hogy 10 emberből 8nak teccik és te pont abban a 2ben vagy akinek nem... persze azér közvélemény kutatást lehet késziteni:)
2008. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Naggggyon jóóóóóóóóóóó:)))) B.:D
2008. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik:)
2009. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én épp tegnap vettem parfümöt, és nekem nem jött be. De hát ízlések és pofonok:)
2009. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó egyáltalán,de pl egy ismerösöm imádja,nem vagyunk egyformák.
2009. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Paris, Heiress nevű parfümjét használtam. Nagyon jó!
2009. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!