Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan latszik a...

Mennyi ido utan latszik a ricinus olaj hatasa? Nektek bevalt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nagyon, majdnem a duplájára nőtt. 4-5 nap után már látványos volt a változás.
2018. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 3 nap után már láttam, hogy nőt.
2018. jan. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi hatása. Vagyis de. Hajhullast okoz ha a fejborre kerül.
2018. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy van azonnali hatása is. Igyál belőle és szaladhatsz a wcre....
2018. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
napok után látszott valakinek? Én több hónapig, hetente egyszer a hajamra használtam így: langyos ricinus olajat kicsi argán olajjal keverve, hogy könnyebben eloszlassam a fejemen, után betekertem fóliába, rá sapi. Egész estét nem bírtam volna ki, de pár órát így hagytam. Aztán kimostam vagy 2x. Szemöldökre is kentem, mert hullott. Semmi változást nem tapasztaltam. Sem pozitív, sem negatív hatása nem volt.
2018. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem másfél-két hónap alatt nőtt majdnem 10 centit. Heti egyszer használtam, olívaolajjal és argán olajjal vegyesen.

Egy próbát megér, de tényleg van olyan, hogy valakinek nem müködik. Arra figyelj, hogy melegben legyen a fejed, és legalább 4 órát legyen rajta.

2018. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
a haj magától is nő havi 1-1,5 centit, nem a ricinusolajtól kezd el nőni. régen én is használtam hónapokon keresztül, plusz még biotint is szedtem mellé és nekem sem nőtt gyorsabban mint általában. festett szőke a hajam így pontosan tudom mérni, nem csak ránézésre. másfél hónap alatt 10 centit növeszteni meg lehetetlenség, ilyen nem létezik. legdurvább esetben is havi 2-2,5 a maximum, de az is általában genetikai adottság, nem vitaminok meg ricinusolaj eredménye.
2018. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szempilláról van szó.
2018. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!