Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Remington hajvasalóról (bővebb...

Remington hajvasalóról (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyet vegyek? az S2002 eset már próbáltam és jó viszont már vannak újabbak.Szerintetek maradjak ennél vagy inkább egy újabb verzió biztos jobb?

(és am nem tudja valaki h mit jelent a szám és az előtte lévő betű??)


2010. jún. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
a szám semmit nem jelent csak a típusszáma. És szerintem újabb verziót vegyél, mert ilyen van az egyik barátnőmnek és szétégette a haját.. van pl az az avokádó olajos az elvileg kevésbé ártalmas a hajnak
2010. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek melyik a legjobb ebből a márkából?:)
2010. jún. 9. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyenem van.én szeretem nagyon.pont most akarok egy új ugyanilyet venni:D nagyon jól kivasalja és nem mondom hogy nem töredezik de ha használsz mellé valamit akkor nemgáz.és amúgy se létezik olyan hajvasaló ami nem törné el egy minimális szinten se szóval:D
2010. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

REMINGTON!:) EZ A LEGJOBB MÁRKA!!:D

IMÁDOM!!<3:)

2010. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neked milyen van?
2010. jún. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!