Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől nézhetnék ki 'normálisab...

Mitől nézhetnék ki 'normálisabban'? (bocsi hosszú lett)

Figyelt kérdés

Tipikusan semmilyen arcom van, de legalábbis nem szép. Hosszúkás, kissé aszimmetrikus arc,közelülő barna szemek, hosszú orr, viszonylag vastag ajkak...Ráadásul a hajam is seszínű barna, ahogy a kissé kusza, hosszú szálakból álló szemöldököm is. A fogaim nagyjából rendezettek, fogszabályzóm volt, de alapszínéből adódóan sárgák.

Nagyon magas, és esetlenül vékony vagyok, nem pedig olyan szépen... 176/58. Annyira elkeserítő ez az állapot, tudnátok segíteni, hogy mit kéne tennem ahhoz, hogy szebb legyek?


2018. jan. 13. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az vagy, akire gondolok, akkor rohadt szép vagy :D
2018. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így a leírás alapján csodálkozom, hogy nem lettél kifutó modell. Jól sminkelhető (nem túl egyedi), de ugyanakkor megjegyezhető (aszimmetrikus) arc. A kötelező magas és vékony alkat. A vastag ajkak érzékeik.
2018. jan. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírás alapján egyáltalán nem nezetsz ki rosszul.

Magas vékony lány normális arccal.

Fogakra fehérítő krém, hajra egy fodrász valami kezelhető frizurát vágjon.


Használj sminket, öltözz csinosan. Igazából semmi értelmes tanácsot nem tudok adni mert kép kellene.

2018. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :-)

2.: Szerintem ha látnál, értenéd miért nem lettem modell...egyébként sem az én műfajom azt hiszem.

Azt még hozzátenném, hogy azért annyira nem aszimm. az arcom, lehet hogy csak nekem tűnik úgy.

Képet nem szeretnék küldeni bocsi, de szerintem ezen az oldalon érthető okokból.

2018. jan. 14. 11:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért jöhetnek még:D
2018. jan. 14. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a leírás majdhogynem teljesen passzol rám is, csak én még 5 centivel magasabb vagyok. Nekem a lazább szabású ruhák válnak be, pl 'slim fit' nadrág a teljesen passzos helyett, Martens stílusú bakancs, bármi amitől kevésbé nézek ki úgy mint egy hosszú hurkapálca :D
2018. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!