Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszene egy...

Nektek hogy tetszene egy ilyesmi kinézetű lány?

Figyelt kérdés

(Képet senki se kérjen, mert nem küldök)

Haj: göndöres, kicsit "szénás" ,mellnél kicsit lentebb érő

Szem: kisebb, barna szem

Orr: elégé szeplős, nagyobb(😔)

Száj: nem is vastag, nem is vèkony

Semmi pattanás , semmi bőrhiba( a szeplő nem bőrhiba, asszem')

Has: kicsi poci, de nem nagy, csak pici husi, derékrèszt egy kis háj szintén, de abszólút nem vèszes, kicsit izmos azért, mert edzek, és jobban odafigyelek az evésre, de nem lesz laposabb😢

Láb: izmos comb, emiatt kicsit vastagabb, de nem vèszes, inkább izmos.

A tények elfogadhatók? 17/L



2017. nov. 24. 23:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek: amúgy sem vettem volna kötekedésnek😊 Nem eszek mindent össze- vissza, naponta 5- ször eszek, de így kisebb adagokat. Kevesebb cukor, zsír és sótartalmú ételt eszek, teljesen megvontam az olajat, helyette oliva- vagy kókuszolajat használok, figyelek a szénhidrátra, a kalóriára, zsírra, telített zsírsavra, sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, ja, igen, nincs fehérkenyér , max. barna, meg az exuizé (😂😂😂) kenyér és ilyenek.😊
2017. nov. 25. 12:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Külső sztem teljesen oké. De azért az nem minden... vagy igen? :-)
2017. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A belső azért összetettebb dolog, nem lehet leírni ide, ahhoz meg kell ismerni. 😊
2017. nov. 26. 16:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Jogos az észrevétel:-) Az ilyen leírásból a külső szemlélő felszínességre asszociál. Természetesen ezt nem rád hanem általánosságban értettem és nem is kritikai éllel mondtam. :-) Szóval a külső változatlanul ok!
2017. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, főleg az izmosabb comb és has :)
2018. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!