Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat? Ez a félre...

Mi ez az új divat? Ez a félre fésült haj feszülős polók

Figyelt kérdés

ráadásul fiúkon lehet hogy én nem értek hozzá de régebben csak a homokosokon láttam ilyen öltözetet most meg egy csomó srác ilyen frizurát és ruhát hord, sohasem lesz vége ennek a szarnak egyszer mindenki emos másik pillanatban meg ez áhh,


egyébként az érdekel hogy ezen emberek milyen gondolkodásúak vagy nem is tudom


2008. okt. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem ezeknek az embereknek nincs meg a saját ízlésük . Ha lássák , h mások ,h öltőzködnek akkor ők is kell utánozák azt hiszik attól érdekesebbek . Ez van de szerintem ne törödj másokkal nem éri meg :) Öltözkődj ahogy neked tetszik ahogy jól érzed magad és ha vaalki azt ondja "né ez ilyen meg olyan " ne vedd fel mert mindkinek más az ízlése:D remélem segítettem:)
2008. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Csak követik a divatot.Mert most mindenhol ilyen ruhákat lehet kapni, a tv-ben így vannak felöltözve a pasik és így hordják a hajukat.Ja meg hát a pasik egymáson is látják a cuccokat és leutánozzák egymást, mert azt hiszik menő, és hogy ez bejön a csajoknak.Szóval nem homokossak:) Nekem személy szerint nagyon nem tetszik.De az is a baj hogy a pasik nem veszik észre hogy nevetségesen néznek ki a feszülős, rózsaszín, gyöngyös pólójukban.A hajukat már meg se merem említeni.MIKOR FOGNAK ISMÉT A PASIK ÚGY KINÉZNI MINT EGY IGAZI PASI, ÉS NEM ÚGY MINT EGY BUZI???
2008. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben igaza van a 2ik vállasz adonak!! hordáják azokat a nagy napszemüveget meg a lak cipőket meg ne is mondjuk tovább a hajukon 1 kg zselé nagyon guszta mást nem tok mondani.
2008. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!