Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválás figuráknak van...

A tetoválás figuráknak van jelentésük?

Figyelt kérdés
a koponyának mi a jelentése?mit szimbolizál?
2010. máj. 26. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

az emberek többsége szerint semmit sem szimbolizál. tényleg mindenhol használják, pólókra, ruhákra nyomják, szinte mindenhol ott van. szinte csak dísz.

de pl. van egy ismerősöm, aki máshogy gondolja. és én igazat adok neki...: "A halálfej - véleményem szerint - az egyik legerőteljesebb szimbólum. Ezt nem varrhatod csak úgy magadra. És mégis, talán a legnépszerűbb motívum. Tizenéves bugyuta kislányok varrják magukra a HALÁL szimbólumát, és vigyorognak. Holott semmitől sem félnek annyira, mint magától a haláltól. Egyébként egyszer majd nekem is lesz ilyen tetoválásom. Majd ha méltónak érzem magam rá. Meg ha szétgyúrtam magam :D. "

2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nemcsak kigyurtaknak lehet.igen koponya arősebb egyedeknek jól áll.talán lazáknak,vagányaknak nem??
2010. máj. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!