Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hízhatok még,...

Mit gondoltok, hízhatok még, vagy ez már majdnem jó?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt pár éve nagyon lefogytam (lásd 1. kép, az már a gyógyulásom idején készült, 1,5 évvel a betegségem kialakulása után). 4 év alatt sikerült végre elérnem az 56 kilót. A képen amit mutatni tudok tavaly készült, akkor voltam 53 körül, azóta híztam újabb 3 kilót szerencsére.

Igazából nem is tudom pontosan mit akarok kérdezni, csak szerettem volna leírni mennyire jó érzés végre egészségesebbnek lenni. Talán azt, hogy ugye szerintetek is jobb már, egészségesebbnek néz-e ki az alakom, és hízhatok-e még 1-2 kilót, vagy így már kb jó lesz?

1. kép: [link]

2. kép: [link]


2010. máj. 25. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy és nyugodtan mehet még pár kiló:)Ha nem megy az sem gond,tényleg jól nézel ki!
2010. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Örülök a gyógyulásodnak!:) Szerintem már így is nagyon csinos az alakod, de simán mehet még pár kiló, de abszolút nem muszáj:)


19/L

2010. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jó alakod van.Így is nagyon jól nézel ki,szóval ha hízol az sem baj,de ha így maradsz,akkor is nagyon csinos leszel!

:D

Gratulálok a gyógyuláshoz.

Üdv!

2010. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jo alakod van, es hadd kerdezzem meg, hogy sikerult elerni hogy meghizz? En is vekonyabb vagyok (anyukam is vekony volt), de hizni szeretnek. Neked hogy sikerult?

legyszi majd irj e-mail.koszi

2010. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hízhatsz még. Nekem igazából a teltebb nők jönnek be, széles csípővel, nagyobb fenékkel, de ez relatív kinek mi jön be. De már így is csinos vagy.
2010. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2010. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2.kép nagyon jó....szurnálak xd am csak poén télleg jóféle
2010. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20 múltam, az utolsó kép 1 évvel ezelőtt készült.

Híznom úgy sikerült, hogy változatosan étkezem, bár elég sok a korlátom: liszt, tejcukor, és tojás érzékeny vagyok. Viszont imádok sütni, főzni, emellett sokat mozgok.

2010. máj. 25. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:

mi az a jóféleee??? :D tetszik ? :P

amúgy szerintem is csinos vagy :)

2010. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

totál csinos vagy, gratu a gyógyuláshoz, sztem nem kell már híznod, mert így nagyon jó vagy!!!


OFF:

,,jóféle" =jó csaj

nézd meg a Borat című filmet és tanulj, lányom, tanulj!

2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!