Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy lány...

Szerintetek szép ha egy lány magas?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és 175cm és nagyon de nagyon utálom h ilyen magas vagyok.. nagyon szeretnék egy 5-7cmel kisebb lenni. Mit gondoltok tetszik ez a fiuknak h magas vagyok?
2010. máj. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát kérdezz meg pár fiút h nekik teccik-e ha egy lány magas
2010. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

175 cm az nem annyira magas szerintem. Ha 180 felett lennél akkor az már talán.

Mondjuk ez viszonyítás kérdése. Ha egy 170 centis fiútól kérdezed akkor neki magas vagy. De a magasabb srácoknak viszont pont jó. Úgyhogy nincs semmi baj a magasságoddal.

2010. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

178 vagyok. Szerintem egy lany 180 alatt tud szep lenni utana

mar nem annyira szep, mert kisse debella hatast er el. Am ha a fiud magas, meg magassarkut is fel tudsz venni mellette. Az en fium 189 es tok kicsinek erzem magam mellette. Amugy ne zavarjon, legtobb fiunak bejonnek a hosszu labu, hosszu combu lanyok. Mert "szexi"... Szerintuk... En is voltam ilyen problemaban, de mar megvagyok gyozve;)

2010. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az alacsonyak nőiesebbek de persze ez függ az alaktól meg az alkattól is. Amúgy ha szép az arcod, akkor szép vagy és pont :)
2010. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 173 vagyok és nem zavar sőt pont ma vettem egy magassarkút. Nem zavar, hogy magas vagyok, hisz a srácok nagy rész 177-180 között van(véglegesen) Tehát azért mert most némelyik 170 175 körül van az nem jelent semmit, majd megnő.

Én meg nem tehetek róla, hogy ő még csak olyan törpe.

2010. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!