Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vans hátizsák vélemény?

Vans hátizsák vélemény?

Figyelt kérdés
Most megyek hatosztályos gimibe és megtetszett egy Vans táska ( [link] Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:Elfér benne az a sok könyv és füzet, kulacs plusz kaja? És egyáltalán elbír ennyi cuccot? Gyorsan koszolódik? Hogy bírja a mosást?

2017. aug. 1. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Vansem van suliban csak más a mintája és én imádom. Nagyon jól elférek benne, szerintem sok cuccot elbír. Az enyém sötét színű, úgyhogy nem koszolódik gyorsan és a mosást is nagyon jól bírja. Ha valami komolyabb baja lesz én tuti újra vanset veszek, szerintem legjobbak és a tiéd is nagyon szép én csak ajánlani tudom!:)
2017. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Hál Istennek soha nem volt még Vans táskám, de a suliba több lánynak is van, így ezért csak látásból tudok véleményt mondani.

1. Ebbe aztán biztos, hogy nem fog elférni az összes tancuccod, meg füzeted, na meg még a kajáról ne is beszéljünk.

2. Ha még is sikerül valahogy belegyömöszölnöd, nem hinném, hogy túl sokáig bírná, mivel nem tűnik valami strapabírónak.

Összességében én nem vennék ilyen táskát, de ha neked tetszik akkor ajánlom, hogy mielőtt esetleg megvennéd, nézz utána, vagy ha esetleg az egyik ismerősödnek/barátodnak ilyen van, akkor tőlük is kérdezősködj egy kicsit. :) remélem tudtam segíteni :D

2017. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenképp utána fogok még nézni. Elsőre én is úgy álltam hozzá hogy nem biztos hogy ez lenne a legmegfelelőbb választás választás, de mivel nagyon tetszik ezért még majd meggondolom és kikérem több ember véleményét is. Még egyszer köszi a válaszokat.
2017. aug. 1. 14:33
 4/5 anonim válasza:

Szia! Nekem egy rikító narancsszínű vansom volt. 6.osztálytól 8.osztályig bírta, mindíg belefértek a cuccaim, a kajám.. És az első zsebébe az üdítőm is.

2 év után felmondta a szolgálatot... De csak azért mert a zipzárja folyton beakadt, és mostmár ott tartok, higy ki se tudom húzni :/...nagyon könnyen kimosható mivel csak egy vászon táska... De nagyon strapabíró is!

Én most megyek gimibe, és tuti megint Vansot veszek... Szerintem nem drága és egész jól bírta!

Ha engem kérdezel vegyél Vansot! Sok sikert a gimihez! :)

2017. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az enyémbe simán elfér négy üveg bor és egy hétvégére való ruha. Szerintem a legstrapabíróbb hátizsák, csak arra figyelj, hogy ha feketét veszel azt könnyen kiszívja a nap, de textilfestékkel javítható.
2017. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!