Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bvlgari Aqua-parfüm férfiaknak...

Bvlgari Aqua-parfüm férfiaknak. Szerintetek nem túl, , feltűnő az illata?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy veszek ilyen parfümöt a közeljövőben, mert nagyon megtetszett az illata, az egyik ismerősömön, bár egy ,,parfümhöz képest" elég messziről érzem az illatát, amikor elmegy mellettem pár méterre elég erősen megcsap az illata. Szerintetek nem túl ,,feltűnő" illata?

Aki használ ilyet, vagy ismer olyat aki használja, az írjon véleményt!


2010. máj. 23. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A testveremnek Bvlgari Marine parfumje van. Isteni, szolid illatu. Az Aqua szerintem hasonlo lehet.
2010. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy az ismerősöd túl sokat fúj magára(talán meg is kérdezhetnéd ,hogy mennyit:)) egy ilyen parfümből elég 2-3 spricc és máris lehet érezni egy (nyári) napon át.

nekem bvlgari pour homme soir van,nagyon jó,nagyon minőségi illat,ebből is elég 3 spricc

amúgy a bvlgari jó cég,minőségi dolgokat csinál,fogd meg az aqua-nak az üvegét,nagyon nehéz,meg az a fém rész is tök jó :)

2010. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!