Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválást rárajzolják...

A tetoválást rárajzolják előtte a bőrömre?

Figyelt kérdés
Úgy, mint pl. a Miami Ink-be :). Hogy meg tudjam előtte nézni a tükörben, meg gondolom így nekik is könnyebb, hogy csak át kell másolniuk. Amúgy az alkaromra szeretném tetováltatni ezt: Never Back Down (Sose hátrálj meg). Mennyi ideig kell kenegetni ill. mikor mehetek vele napra/vízbe? Június elején csináltatnám.
2010. máj. 21. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha.


A tetováló majd mindent elmond az utókezelésről, de az sem mindig működik csak úgy. Én már nem tudom, hány napig ekllett volna a fóliát fent hagynom, de mivel nyár volt, egyfolytában csorgott alóla a víz, és két nap után leszedtem.

2010. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Hát hogyha kb. 2 hétig kell fent hagynom, azt még kibírom, még úgyse nagyon mennék fürdeni június közepén.

2010. máj. 21. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

szia:)

igen, rárajzolják a bőrödre, vagy indigóval rámásolják, majd ezt átvarrják:)

egy tetoválás gyógyulási ideje ugye 2 hét, szóval ez idő alatt nem ajánlatos napozni, szolizni:)

a fóliázást nem kell sokáig, csak 1-2 napig, kenegetni viszont sokszor, a gyógyulásig:)

azért kérdezd meg a tetoválót ezekről, biztos, ami biztos:)

sok sikert:)

2010. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy jó tanácsot szeretnék adni,ha még befolyásolható vagy:) Ne nyáron tetováltass. Izzadsz, nem érheti nap, nem érheti víz, csupa nyűg. Én mindig ősszel és télen szoktam, az a legtutibb.

Egyébként a fóliának nem kell napokig rajta lennie. Én max 6 óra után leszedem. Kenegetni sűrűn kell, de azt se szabad túlzásba vinni, de ezt mind elmondják neked.

Ja,és természetesen felrajzolják, mielőtt bármilyen munka is elkezdődne, mert akkor még tudtuk korrigálni ha valami nem tetszik.

2010. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát már nem nagyon szeretnék azért őszig várni :).

Mondom június elején csináltatnám, kibírom azt a 2 hetet napfény meg víz nélkül. Persze fürdök azért itthon :D.

2010. máj. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!