Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudok házilag, hosszabb...

Hogy tudok házilag, hosszabb távra szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Van valamilyen hazilag összedobható krém, vagy valami?

2017. jún. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl szép lenne! Borotva,gyanta, epilátor,vagy ha sok pénzed van tartós szőrtelenítés. Ennyi a lehetőség.
2017. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még az se tart sokáig amit a kozmetikus csinál.

Ha otthon esel neki akkor pedig nagyobb kárt is okozhatsz pl. a gyantával.

Epilátor tovább tart mint a borotva, de ott egy napig vörös a lábad és fáj közben is és utána is.

Én voltam villanófényesen is de azóta is ugyanolyan szőrös vagyok.

2017. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem az epillátor bevált 2 hétig kb szőrtelen marad a lábad, az már bőrtíputól függ, hogy kinek mennyire jó/rossz, és persze a szőrszálak erősségétől. A borotvát nem ajánlom, mert megerősíti a szőrt, és maximum 3 napig bírja, de ezzel sokat mondtam. A gyanta meg olyan mint az epillálás, csak sokkal gyorsabb, és mivel gyors, ezért nem is annyira fájdalmas, mint az epillálás. (Persze ha rendszeresen epillálsz, már az se fájdalmas, tapasztalatból mondom). :)

Vannak különböző szörtelenítő krémek a drogériákban elvileg, de én még olyanokat nem használtam :)

Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!