Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, szőke, hosszú, göndör hajú lány, könnyen barnulékony, tehát nyáron nagyon barna bőrű, 170 cm magas, 75B mellmérettel, kicsit vastagabb, de nőises lábakkal (nem háj van rajta, hanem izom, mert 10 éve balettozom), az átlagnál izmosabb karral, viszont vékony alkattal melyen van egy kicsi felesleg. Belsőre: sokat beszélő, jó tanuló, okos, érett lány, aki viszont imád szórakozni, hülyülni, bulizni. A többiek elmondása szerint vicces, kedves, cserfes, optimista vagyok viszont érzékeny is

Köszönöm a normális válaszokat! :)


Ui.: a plusz háj a hason zavarna titeket? És a mellméret?



2017. jún. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be, a háj nem zavarna, a mellméret se. A személyiség az, ami nem az esetem.
2017. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon király lehetsz!!
2017. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jún. 23. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a barnára lesült bőröd és az izmos kar rögtön megfog, külsőre bejössz! A cserfes, optimista és érzékeny meg a belső tulajdonságaidban tetszik. Miért zavarna egy B kosaras mell? Tök jó! Bejössz nekem!
2017. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó,de a negatíc tulajdonságokat kihagytad.
2017. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!