Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és kicsi a...

18 éves vagyok és kicsi a mellem. Hogyan tudnám nagyobbnak mutatni?

Figyelt kérdés

75A-at is alig érem el, mert még egy kicsit nagy rám. Sokat cikiznek emiatt. Plasztikai műtétről már lemondtam, mert drága, ezért inkább olyan tippeket szeretnék hallani, ami nagyobbnak mutatja a mellemet kitömés nélkül is.

Már próbáltam olyan melltartókat is, amikben nagyobb vagy több a szivacs, de még így is kicsi. Dekoltázst szeretnék.

Ráadásul még push up melltartókat is hordok.


2010. máj. 17. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem vannak 75C-s melltartóim, de én 75B-t hordok. A nagyobbakban úgy szoktam kiemelni a mellem, hogy hátul a kapcsos résznél a lehető legkissebbre veszem. Ez egy kicsit "felpúpozza" kitömés nélkül máshogy szerintem nem lehet nagyobbnak láttatni. Sajnos ezzel én is így vagyok, hogy ami nincs, azt nem lehet láthatóan nagyobbá tenni.
2010. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 L amúgy
2010. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy nem jó méretet hordasz. Alul talán elég lenne egy 70-es is. Mérd le a melled alatti kerületet, és ha a 70-es számhoz van közelebb a méret, akkor az a jó!

Amúgy különféle szabású ruhákkal lehet rajta nagyítani. Próbálj fel többfélét!

2010. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

push up :D

vegyél olyan melltartókat 2x akkora lesz a melled.:D

2010. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek...

"Ráadásul még push up melltartókat is hordok."

2010. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj fel egy 70A-st vagy dupla AA-st.

És push up melltartót keress. :)

Ruhák terén meg a mell alatti öves megoldás tökéletesen kiemeli, és nagyobbnak mutatja.

M-L17

2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
őő hát szerintem a kisebb mellek sokkal szebbek szóval nem kell olyan hűde nagy hidd el :D a fiúkse arra összpontosítanak egyből ... inkább az arcra :D egyépként meg az olyan felsők jók rá amik gumisak a mell részén :D nagyon kiemeli őket ;) tapasztalat :D
2011. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!