Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mango...

Mi a véleményetek a Mango üzletekben kapható női táskákról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsiak, hogy milyen minőségűek.

2017. máj. 2. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy női kézitáska ugyebár nem arra lett kitalálva, hogy mindennel megtömjük, bár mi nők hajlamosak vagyunk rá. Ha innen közelíted meg, tehát a teherbírási képpességeinek megfelelően pakolsz bele, akkor biztos kihúz jópár évet. Nekem Zara és Bershka táskám van, ami márkásnak mondható. Úgy vigyázok rájuk, mint a szemem fényére. :D
2017. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem jobb minőségű, mint egy olcsóbb táskaboltban. Csak akkor érdemes ott venni, ha valamelyik darab nagyon megtetszik. Csak úgy a minőségében bízva nem érdemes tízezret kiadni rá. Annyiból már lehet bőrtáskát is venni a neten, vay valami különlegesebb táskát. Szerintem a Mangós táskák nem valami egyediek, de neked kell ismerned az ízlésedet. Ha neked tetszik,ne foglalkozz vele,mi a divat.
2017. máj. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!