Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok szőrtelení...

Mik a tapasztalatok szőrtelenítő krémekkel?

Figyelt kérdés
tényleg hatásos? Mennyi ideig sima utána a bőr? És melyik márka a legjobb?
2010. máj. 14. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

háát nagyon büdös sztem:D

és én nem szeretem annyira.. magamra kenni azt a sokat aztán várni 6-8 percet majd leszedni és közbe még nagyon büdös is:S ráadásul ahol ilyen erösebb a ször nekem nem szedi le:/

sztem egy epilátor vagy gyanta sokkal jobban azt ajánlom;)

2010. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki:-)én régen a ve(e)t-et használtam ,hát szép sima volt a lábam, meg a többi... de egy két nap után már szúrt, mint borotválás után.amúgy már nem olyan büdösek mint régen, de szerintem is a gyanta a legtutibb, csak fáj.de 3 hetente kibírja az ember lánya.
2010. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanolyan, mint a borotva, csak sokkal macerásabb. én egyszer használtam, de nem volt türelmem szinte kétnaponta vacakolni vele. most borotválom magam, fürdéskor, de jön a nyár, júniusban úgyis megyek kozmetikushoz, hát kipróbálom a gyantát, állítólag az úgyis jobb.
2010. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én is egyszer vettem, de szörnyű volt. bekentem és szinte le se szedte. pedig ezt nagyon nem lehet elrontani :D meg a pacsmagolás..... inkább akkor már a borotva mint a krém. de ha megnézed nem is éri meg. egy tubus 1000 forint körül van, és egy epilátort már minimum 5000 forintért tudsz venni. érdemesebb tartósabb dolgot vásárolni :)
2010. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. epilátorom van, csak ugye az fáj, és gondoltam hátha a krém is hatásos és az ugye nem fáj. de akkor inkább nem veszek
2010. máj. 16. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!