Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondd valaki valamit BridgetB...

Mondd valaki valamit BridgetB modellügynökségről? Megbízhatóak? Nem kamu?

Figyelt kérdés
Mivel kell egy kis pénzmagot belefektetni nem szeretnék bukni ezért aki tud róla valamit az legyen szíves írja meg!
2010. máj. 10. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem lehet kamu, ha több ezer rendezvény kép található az oldalon: www.bbfotok.gportal.hu A modelles honlapon a modellek fotóinál is szerepelnek az eddigi munkák: www.bridgetb.hu - ugyanitt a modell szerződés publikus (mutasson valaki még egy olyan ügynökséget, ahol olvasható a szerződés). További referenciák: www.youtube.com - MODELLBÁL, www.modellpress.hu Portfolió képeket meg negyed áron lehet készíteni más ügynökségekhez képest (newstarfaces 170.000,-Ft, mondecaste 120.000,-Ft, S.E. 150.000,-Ft, Angel Faces 120.000,-Ft...) Kérdezz bátran a vezetőségtől! Vagy tájékozódj a honlapokon :)
2010. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokat tudsz róluk és frissen regisztráltál szóval de én egy független embertől szerettem volna véleményt hallani.
2010. júl. 23. 13:32
 3/5 T.Réka válasza:

Szia!

Hát mi ezt bekaptuk... Vidéken hirdettek, 76.000 Ft-ot fizettünk a semmiért, illetve portfólió készült, Azóta ránk sem néznek, fütyülnek ránk, csak a pénzünk kellett nekik, szóval nem ajánlom és vigyázzatok velük. Nem hívtak egy rendezvényre sem, beígérték, hogy színpadi mozgást tanítanak, azt sem tették. Facen olvastam valaki megkarcolta szándékosan az autóját a tulajnak, hát ez sem azért lehetett mert korrektek...

2011. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 edubedu99 válasza:
Szia! Én modellkedte ennél az ügynökségnél... és nagyon megszívtam. Elkérték a pénzt, egyszer, kétszer hívtak "versenyre" és ennyi. Ha el akarsz jutni valahova ne őket válaszd. Inkább az ICON modellügynökséget.:)
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 edubedu99 válasza:
Még az előzőkhöz: 3 éve készítettek rólam képeket és azóta sem cserélték le, pedig már rég lejárt a szerződésem velük, valamint a honlap már évek óta nem változik.
2013. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!