Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol leten Bp. Belül valami...

Hol leten Bp. Belül valami drogériában nőknek venni feromonos parfümöt?

Figyelt kérdés
És még az lenne a kérdésem h egyáltalán kiadják 18 alatt?
2010. máj. 7. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igényesebb szexshopokban lehet venni, sima drogériában én még sose láttam. Szerintem simán kiadják 18 éves kor alatt is (én kb 15 éves koromban tévedtem be először szexshopba, és hagytak nyugton nézelődni, nem zavarta az eladót, hogy kissé fiatal vagyok még ehhez XD).
2010. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudom... sexshopba meg nem merek bemenni az olyan.... izé XD rendelni meg nem tudok anyum miatt.XD
2010. máj. 8. 10:16
 3/4 anonim válasza:

Hello!

Én bátran ajánlok online- webáruházat. Itt a multkor én is vásároltam, mert rendelni nem akartam. Ez egy jó diszkrét bolt. Megrendeled, felhívnak, megmondom, hogy személyesen akarod átvenni és már lehet, hogy aznap megtudod venni.


[link]

Vagy meg is tudod rendelni, mert a szállítás diszkrét és a csomagra azt írnak rá amit szeretnél, mondjuk, hogy szervíz vagy bármi. Szerintem gondold át. Semmi rossz nincs abban ha parfümöt szeretnél.

2010. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukád amúgy mindenbe bele üti az orrát? :) Ezt csak azért kérdem, hogy mindenképp látni akarná-e pl. egy csomag tartalmát, ami a te nevedre érdekezik. Mert ha ezt nem lehet megkerülni, akkor tényleg marad a boltlátogatás. Ami amúgy szerintem egyáltalán nem ciki, vagy "izé", amúgy is, egy olyan lánynak, aki feromonos parfümmel akar csábítani, ez nem lehet probléma. ;)
2010. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!