Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fehér bőröm van. Mennyit...

Fehér bőröm van. Mennyit napozzak?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy mostanában,ilyenkor tavasszal jobban fog a nap,mint nyáron.Sajnos én nagyon fehér vagyok,de barna bőrt akarok.Szoláriumba nem fogok menni,az önbarnítók pedig 2 forintot se érnek.Mostantól napozni fogok.Ilyesmi barna bőrt szeretnék:

[link]

Egyébként viszonylag könnyen barnulok.Mennyit,hány órát napozzak egy nap,ha minnél hamarabb barna szeretnék lenni?


2010. máj. 7. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a fehérbőrűek nem is tudnak lebarnulni.de ha te igen, az jó, szerintem minden nap napozz fél-1 órát, de ne a kritikus időszakban, hanem 11 előtt és 3 óra után.
2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon fehér a bőröd akkor olyan sose leszel mint a képen mivel a fehér bőr nem barnul le így. lehetsz rózsaszínes, rákvörös, barna foltos (szeplős), de tiszta barna sose.
2010. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és kezdd már most, hiszen a nap most is jól ér, így a nyári napozáshoz lesz egy jó alapod
2010. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy van fehér bőröm,hogy alapból ilyen.Alapból világos barna,normál színű a bőröm,csak már nagyon rég nem napoztam,tavaly nyáron se sokat voltam a napon,és kifakultam.De volt olyan nyár,amikor nagyon barna is voltam,és olyan szeretnék most is lenni:)

Amúgy köszi a válaszokat:)

2010. máj. 7. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyesféle típusú bőröm van, és szeretnék rácáfolni arra a tényre, hogy a fehér bőrűek nem barnulnak.

Lehet, hogy én kivétel vagyok, de tökéletesen lebarnultam, pedig nem volt a tervben ("odaégtem", aztán pár napra rá aranybarna lettem) az viszont igaz, hogy nem tart túl sokáig, legalábbis nekem, hogyha nem napozok heti rendszerességgel, akkor szinte tuti, hogy alig egy hónap múlva újra hófehér leszek.

Én naponta húsz-harminc percet napozok, ha van rá lehetőségem, csak azért ennyit, mert én nagyon könnyen leégek, néha még naptej mellett is sajnos. Kritikus bőröm van.

2010. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én is nagyon fehér bőrű vagyok, de én is barnultam már nagyon szépen. :)

Ez hülyeség, hogy akik fehér bőrűek, nem barnulnak :P A barnító krémmel egyetértek, semmit sem használ, inkább sárga leszel tőle. :)

Bocsi, h nem a kérdésedre válaszoltam :)

2010. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!