Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklótetoválás: akinek van,...

Csuklótetoválás: akinek van, annak nem okoz gondot a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Belegondoltatok egyáltalán, hogy egyszer olyan helyre sodorhat az élet, ahol nem feltétlen előny egy tetoválás? :)

Na lényeg, ezzel kapcsolatban várom a véleményeket, illetve hogy ki hogy oldja meg ezt stb. ;)


2010. máj. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egy nagy karkötő,vagy egy csuklón körbetekert szalag mindent megold! Én is szeretnék majd a csuklómra tetoválást, csak nagyon félek, hogy elszúrják, vagy begyullad,ezért nem csináltattam még meg!
2010. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első, én is hasonlóképp oldom meg. :) Bár néha kicsit idegesít, hogy takargatnom kell, de ez van, ennyit megér. :)

Egyébként pedig, ha egy tapasztalt tetoválóhoz mész, akkor nem kell attól félned, hogy gondod lesz a tetoválásoddal. Illetve persze neked kell ügyelned a varratás utáni kezelésre, és ha mindent jól csinálsz, akkor nem lehet gond. :) Az én tetoválásom 4 napos, és már szinte be is gyógyult teljesen - minden gond nélkül. :P

2010. máj. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!