Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Árt, ha a friss tetoválás egy...

Árt, ha a friss tetoválás egy napig még fólia alatt van (persze időnkénti cserével, és kezeléssel)?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit kopik a gyógyulás ideje alatt (nem a fakulásra értem, csak hogy a hámlással távozik-e ki egy kis szín is)?
2010. ápr. 30. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,nem szabadna vastag varrnak lenni rajta..ha minimális akkor nem távozik sok tinta a varral.A fóliázásra pedig nagyon vigyázz ebben a melegben,azért hagyd 2 óránként fél órát minimum levegőzni mielőtt ujra fóliázod.
2010. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha több órán keresztül nem tudom cserélni (mert úton leszek), akkor inkább ne is fóliázzam be?
2010. ápr. 30. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen!!Mivel még friss a "seb" és belemehet por stb stb..inkább izzadjon bele a fóliába,minthogy a ruhádba ,meg a sok por főleg nyáron..nekem a testvérem 10éve tetovál..nekem is van 2:)szóval tudom miről beszélek.
2010. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Oké, akkor fóliázok... de épp a nagy meleg miatt tartok kicsit tőle, hogy túlságosan befülled a fólia alatt, és emiatt "kiragyásodik", vagy ilyesmi. :D

2010. ápr. 30. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:
igen befülled és akkor tőbbet ártassz.Ha uton vagy akkor is szellőztesdd,max vigyél magaddal fóliát meg krémet,a krém felfogja a piszkot,azt le tudod tőrőlni.Arról nem is beszélve hogy a krémtől és az izzadságtól felázhat a bőr.Láttam pár csúnya esetet...első voltam
2010. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!