Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen dobozt rendelni honnan...

Ilyen dobozt rendelni honnan (melyik oldalról? ), és mennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Lattam videosoknal, ilyen doboz kibontos videokat, oriasi dobozt bontottak es volt benne mindenfele jo cucc, pl: karkoto, ruhak, koromlakk, parna stb. Ilyet en hol tudnek venni/rendelni? Es mennyi ft? (SMINK NE legyen benne, max koromlakk es szintelen ajakapolo)

(Gondolom Szombathelyen nem lehet venni....)

Elore is koszonom :).


2016. nov. 19. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Halii

én úgy tudom,hogy az ismertebb videósok ezt kapják ilyen oldalaktól ingyen azért,hogy videóba kinyissák és véleményt mondjanak a a termékről.Ugye azért,hogy népszerűsítsék a termékeiket és minnél több emberhez eljusson azon az adott videóson keresztül.Szoval ha csak nem vagy hiresebb videós:D én úgy tudom ilyet nem nagyon tudsz venni.Ha meg mégis van ilyen oldal akkor ott meg 10.000-20.000 ft alatt nemigen találsz.:(

2016. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában olyasmi oldalakról vannak, mint az ebay vagy az aliexpress. Te is tudsz rendelni, csak neked nem így egyben fog megjönni, hanem terméken ként. Ők csak azért kapják egyben amit rendeltek mert nekik egy bizonyos összegért ingyenes. Azt rendelsz amit csak szeretnél.
2016. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!