Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 kg fogyás után, vékonyan,...

20 kg fogyás után, vékonyan, ugyan olyan testem lesz, mint egy mindig vékony lánynak, vagy úgysem lesz az "igazi"?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem fog lógni a bőröm, edzek is, lesz izmom.
2016. nov. 2. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Mindenkinek más áll jól. Lehet, hogy ugyanannyi zsír és izom lesz rajtad, mint a másikon, mégis teljesen más fog az emberek eszébe jutni, ha rád néznek.
2016. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2016. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
20 kilót fogyástól még nem fog semmi lógni
2016. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem koplalsz, hanem rendes diétával fogysz és edzel, még jobb tested is lesz.
2016. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor olyasmi, igen, persze mindenki más, ez világos.

Még a striáknak sincs közük a dologhoz, mivel mindig vékonyakon is lazán van.


Szerencsére ez még nem olyan óriási fogyás, a tested sem készítetted ki vele, lógásra sincs nagy esély...

2016. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg. A fogyás sajnos eleg huncut, mert nem celiranyos.

Hiaba akarok a sonkaimbol leadni, sajnos a mellembol szoktam eloszor fogyni.

Arc, mell, kar. Aztan a tobbi.

Lehet mas szerencsesebb 😊😊😁

2016. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek más alkata van, azon nem tudsz változtatni, de egy vékony lányról senki nem mondja meg, hogy fogyott-e, vagy mindig is vékony volt :D sokszor még a striák sem megbízhatóak, én sosem voltam kövér, mégis, ahogy nőttem, nekem is vannak striáim a combomon, csípőmön pl.
2016. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!