Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudok elhelyezkedni...

Hogy tudok elhelyezkedni tetoválóként?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el egy szalonban tetoválni tanulni, azonban aki tanít, kimenne külföldre, én még nem tudok vele menni, azonban a társával gondjaim vannak, nem szeretnék vele maradni - és ahol eddig jártam, nem válaszoltak semmire mert "nem kell a konkurencia" :/ Hogyan tudnék elhelyezkedni így valahol, hogy még tanulok, de már elviekben elkezdhetném az alap tetoválásokat?
2010. ápr. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem a "mestered"-től kérdezed?

Ő biztos tudna válaszolni

2010. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt még sem mondhatom neki h figyi utálom a legjobb haverod akivel szalonod van hova menjek ha elmész?
2010. ápr. 27. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne azt a szót használnod hogy utálod.

Segítség nélkül semmi esélyed szerintem


És miért is utálod?Akkor eddig hogy tudtál vele egy szalonban dolgozni?

2010. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amíg tanulok, elviselem ezeket a problémákat, mert ez az életem, ezzel szeretnék foglalkozni, viszont amikor a mesterem elmegy, nem szeretnék vele maradni...
2010. ápr. 27. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

szia:)

igen...ez elég nehéz, sajnos nem sokan vállalnak tanulót, de azért érdemes lenne sorbakérdezned sok szalont:)

tanfolyamot végzel?vagy egyszerűen már szalonban kezdtél neki?:)

mert ha pl elvégeznél egy tanfolyamot, meglenne a végzettséged, vállalnál pár embert(nem szalonban), ezzel gyakorolnál, majd ha lenne jó pár munkád (lefényképezve, referenciamunka), akkor tudnál jelentkezni szalonokban, ugyanis már olvastam hirdetéseket, ahol keresnek tetoválót:)

én is elvégeztem a tanfolyamot, bár annyira nem tanítottak meg igazán...szóval ez ink a végzettég miatt a jó, bár ebben a szakmában nem a legfontosabb, de ezt biztos te is tudod:)

vagy marad az a dolog, h maradsz ahol éppen tanulsz, és megpróbálod kibírni amíg megtanulod:)

ha van még kérdésed írj nyugodtan:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

20/l

2010. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, nézd csak ő is indít tanfolyamot:

[link]

itt lehet jobban éreznéd magad:)

én nem ide jártam, de azt nem is ajánlanám, mert pénzlehúzás sajnos:(

és amit linkeltem ott azért nem akárki oktat, jó hírneve van Sárközi Zsoltnak:)

szurkolok neked:)

2010. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igyekszem, rajtam nem múlik, én mindent beladok^^ Nem sok jót hallottam a tanfolyamokról, így szalonokban próbálkoztam, rajzokat munkákat cipelve magammal. Sok helyen tényleg kedvesek voltak, mondták hogy nem vállalnak most, vagy épp tanulnak stb... De sehol sem vállaltak, és mikor már kezdtem fel-fel adni egyik ismerősöm ismerősénél kötöttem ki, aki látott bennem fantáziát, és így elkezdthettem tanulni... ez volt kb 2 év :/ Már csináltam pár kisebb mintát, nemsokára jöhetnek a nagyobbak.. de hogy utána mi lesz.. :/ Úgy vettem eddig észre. itt nem a papír számít, hanem a referencia munkák... ha jól csinálod nem jut eszükbe megkérdezni a vendégeknek: hogy amúgy hol végeztél?...
2010. ápr. 28. 19:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint az került két évbe hogy helyet találtam magamnak :D Ha hirdetést adnak fel hogy tetoválót keresnek, inkább a tapasztaltabb tetkósokat részesítik előnyben szerintem, de próbálkozni fogok˘˘... Addig is nem adom fel, amíg nem tudok jobbat maradok de még hallotok rólam :D:D
2010. ápr. 28. 19:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan porblémák, hogy be van írva 16:00 rára a vendégem, aznapra senki más, ő fél órával négy előtt beviharzik, hogy sürgősen meg kell csinálni egy munkát, mert kifizették elötte lévő nap, és szó nélkül nekikezd,(elcigizget elkajázgat, minden mást csinál plusszban) csúszik minden, 1 órát tötymörög, de neki fontos azonnal megcsinálni, várjunk a vendégemmel, és nem tudjuk aznap megcsinálni a melót, mert mennie kell ... ebből többször volt porbléma, és azt hiszi ez tök természetes, nem lehhet vele beszélni sem :/
2010. ápr. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!