Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörmöt ajánlatok,...

Milyen műkörmöt ajánlatok, illetve mit jelent pontosan az, hogy "műkörömtöltés"?

Figyelt kérdés
Még sosem volt műkörmöm, sok évig rágtam a körmöm, ezért bár egészségesek, de elég deformáltak és csúnyácskák a körmeim. Arra gondoltam, hogy kipróbálom a műkörmöt, de nem szeretnék nagyon hosszú, hegyes, csicsás, extrém körmöket, csak rövid, természetes hatást keltő, egyszerű, tiszta műkörmöt. Láttam, hogy elég sokféle műköröm van, milyet ajánlanátok erre a célra? A műköröm töltés mit jelent? Azt, hogy ha lenő a köröm, akkor a körömágynál megcsinálják újra úgy, hogy magát a műkörmöt nem veszik le és tesznek fel újra, csak alul feltöltik? Én a tip+zselé manikűrt néztem ki magamnak, ezt is újra lehet tölteni? Esetleg tudnátok Budapesten, Dunakeszin relatíve olcsó, jó műkörmöst ajánlani?

2016. okt. 26. 18:41
 1/5 Klau888 ***** válasza:

Ma már rengeteg a lehetőség. Teljesen természetes pici körmöket is lehet csináltatni, és a műkörmösnek megmondhatod, hogy milyen formájút és mekkorát szeretnél, bár biztos, miután látja a kezed, ő is segít elődöneni, hogy melyik forma áll neked a legjobban.Nem kell túlcsicsáztatni, amilyet kérsz, olyat fog csinálni. Gyönyörű színek közül tudsz választani,vannak teljesen természetes natúr színek, vagy kérhető franciát.

A műkörmöt úgy készítik, hogy csinálnak egy átlátszó alapot(mindegy,hogy tippes, porcelán, vagy zselés technika, mindegyiknél így megy) és erre az alapra megy a szín, és a borító réteg. Kb 3-4 hét múlva, amikor lenőtt a körmöd, akkor kell menni töltésre. Ez azt jelenti, hogy a műkörmöt lecsiszolják kb. az átlátszó alaprétegig, és te utána olyan színt kérsz amilyet akarsz. Szóval, ha te most csináltatsz egy piros körmöt, akkor utána töltésnél csináltathatsz pl egy franciát, vagy amilyet akarsz:)... Remélem segítettem :)

2016. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Klau888 ***** válasza:
Ja és ha pici természetes körmöt szeretnél,én az épített zselés technikát ajánlanám :) Építéssel szebben lehet kialakítani a formát,mint tippel.
2016. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már értem. Még annyit kérdeznék, hogy a töltésre hányszor van lehetőség? Gondolom a végtelenségig nem lehet töltögetni.
2016. nov. 7. 20:49
 4/5 Klau888 ***** válasza:
Én kb 2-3szor szoktam tölteni egy vendég körmét utána inkább tanácsos újat építeni, mert egy idő után elveszti a formáját, és nem lesz olyan szép.
2016. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. nov. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!