Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért tetszenek...

A férfiaknak miért tetszenek jobban a szőke nők?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy talán azért, mert kedvesebbnek tűnnek, sebezhetőbbnek, akik védelmezésre szorulnak vagy az is lehet, hogy könnyűvérűnek tartják őket. Persze ugyanilyen lehet egy sötétebb hajú lány is. Szerintem ha lenne egy fekete és egy szőke hajú lány akik ugyanolyan csinosak, szépek, a férfiak a szőkét választanák. Talán azért, mert feltűnőbb... Megkérdeztem pár embert ez ügyben és csak kevesen mondták azt, hogy náluk nem a hajszín a fontos, de amikor azt kérdeztem tőlük, hogy ugyanúgy nézne ki két lány, csak a hajuk más, akkor mégis a szőkét választanák. Miért van ez így? Olvastam, hogy a sötétebb hajú lányoktól jobban tartanak a férfiak, titokzatosabbak. Nektek mi a véleményetek?
2010. ápr. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a szőke nőket. Legalábbis nem a kedvenc hajszínem, de pl. most pont egy szőke nő tetszik (bár ő már inkább világosbarnához közelít...). Annyira nem fontos a hajszín, mint hiszed.
2010. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a sötétebb hajú lányokat szeretem. A szőke haj nagyon szép tud lenni, ha természetes.De mivel Magyarországon a szőke nőknek a többsége az agyon hidrogénezett , lenőtt hajú tipusba tartozik, ezért sokkal szebbek az ápolt sötét hajúak.
2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Általában a szőke hajhoz társul kék szem is ami a legszebb. Mindez világos bőrrel... nincs szebb annál.

A szolis bőrű szőkék már nem tetszenek például. Az olyan természetellenes és ronda, még akkor is ha maga a csaj szép lenne.

2010. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1 ugye nem te vagy belém szerelmes,én is szőke vagyok de a barnához közelízek😞
2019. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!