Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bonprixen mit jelent, ha a 6...

Bonprixen mit jelent, ha a 6 napja megrendelt csomagom állapotánál azóta azt írja, hogy "összeállítva"?

Figyelt kérdés

Két dolgot rendeltem, mindkettőből volt nekik raktáron a megfelelő méretben. Ezért nem értem a dolgot..

Az egyik egy olyan darab, amit már korábban is próbáltam rendelni. Akkor épp nem volt nekik készleten, így végül küldtek egy e-mailt, hogy elnézést kérnek. De azóta újra volt hetekig, és még rendelésem leadásakor is..Meg akkor valami olyasmi volt az állapota, hogy "csomag várakozik". Talán.

Szeretném már végre megkapni.


2016. okt. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat nap után még nagyon ráérsz... Bonprixen az átlagos szállítási idő két hét.

Az összeállítva meg nagyjából azt jelenti, hogy még nincs továbbítva a szállító felé.

2016. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7-9 munkanapot írnak a szállítási feltételeknél hivatalosan.


Ehhez képest eltelt másfél hét, és nálam is még mindig csak "összeállítva". Mint ahogy ugyanezt írta ki akkor is rögtön, amikor leadtam a rendelést, direkt megnéztem. Szóval vélhetően semmivel sem jutottak előrébb a fenti másfél hét alatt. Pedig minden rendelt termék elérhető volt készleten éppen.

2018. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szoktunk rendelni onnan, átlagban két hét, mire megjön. Lehet, hogy a honlapon most mást ír, nem szoktam nézni, de hogy ennyi az átlag, az fix. :) Két, két és fél hét.
2018. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!