Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyag lehet ez? (sürgős)

Milyen anyag lehet ez? (sürgős)

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha rossz kategóriába raktam a kérdést!


Szóval a segítségetek kellene méghozzá sürgősen!

A téli Mondoconra szeretnék beöltözni Malthaelnek a Diablo 3-ból és találtam is oldalt ahol leírja lépésről-lépésre hogy kell összerakni az elemeket.A baj csak annyi hogy fogalmam sincs milyen anyagot használ a lány.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=4JxaO6fHPZs


Itt a videó és az oldal ahol találtam.

Valakinek van valami ötlete hogy milyen anyag ez?Lehet ilyet egyáltalán kapni Magyarországon?Ha nem akkor milyen anyagokkal dolgozhatnék?Előre is köszi a válaszokat :)



2016. okt. 10. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul és beleolvasol a 2.bekezdés első szavában be is linkelte,milyen anyagot használ.Ha nem,akkor is ott a fordító.


[link]


Tulajdonképpen ez habszivacs.Szőnyegeket is raknak össze belőle.Kicsit így utána néztem,mert eszembe jutott,hogy láttam már ezt az anyagot játékboltokban is.

[link]


[link]


Érdemes ezt megnézve keresgélni máshol is,mert lehet a színe miatt drágább itt.Ráadásul ha bemész egy építőanyagos boltba többféle habszivacsot fognak majd mutatni.Jó ha tudod,hogy ezt a fajtát kell keresni.

2016. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A másik anyag pedig egy hőre lágyuló műanyag.

Wonderflex illetve Worbla.Nem hiszem,hogy van magyar fordítása.Magyarországon is van belőle,de kevés.Elég drága.


Esetleg próbálkozz polisztirol lapokkal vagy dekorgumival.

2016. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!