Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 centinek lenni előnyös?

160 centinek lenni előnyös?

Figyelt kérdés
Miért/miért nem ?
2010. ápr. 22. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ha látsz valami irtó jó pasit, aki nem túl magas (pl 175 körül), akkor nem kell attól izgulnod, hogy magassarkúban magasabb leszel nála.:) Meg vannak olyanok, akiknek ez a magasság jön be. Van akinek meg épp mondjuk 170 körüliek. Bár akik az alacsonyakra buknak, többen vannak.:)
2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem előnyös, de nem is hátrányos.

Nekünk előnyös pasiválasztás szempntjából (én 1,62cm vagyok), tehát lehet alacsoyabb és magasabb pasink is.

Tudunk magassarkút húzni, úgy már nem is tűnünk kicsinek.

Ha nagyon szép, vékony alkatú vagy, akkor fel sem tűnik. Pl. engem bírnak a 180 centi feletti pasik, és nem mondják, hogy alacsony vagyok, hanem azt, hogy normál magasságú.

Tehát a nőknél a normál magasság a 160-170 cm közötti, azalatt alacsony, és efelett magas.


26.L

2010. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!