Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem egy hajvasalot a media...

Sexygirl3 kérdése:

Vettem egy hajvasalot a media marktban de nem műkodik tul jol, vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Megvan a blokkja meg minden csakhát használtam..alig vasalja ki a hajam csak tonkreteszi kb..szerintetek visszaveszik ha megmondom h nem mukodik rendesen?
2016. szept. 11. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Látszik is hogy haszláltad?(a hajvasalón) mert ha nem vissza rakod a dobozába vissza viszed blokkal együtt. Vagy nincs rá esetleg garancia?

Egyébként írtad hogy csak tönkreteszi a hajadat...minden hajvasaló tönkre teszi valamennyire. Amúgy ha kerámia alapút veszel és használsz vasalás előtt hővédőt nem lesz annyira vészes.

2016. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem visszaveszik, csomagold vissza tökéletesen és mondd, hogy meggondoltad magad vagy, hogy ajándék volt és nem szeretnéd, esetleg, hogy nem vagy megelégedve vele.


És vegyél kerámialaposat, a Remingtont bátran ajánlom, kb. 6 éve van egy Remingtonom, 16 ezerért vettem, de a mai napig tökéletes.

2016. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mondták a kasszánál, hogy mennyi idő a garancia?

Egyébként szerintem alap, hogy az ember nem visz vissza bontatlan csomagolásban valamit és mondja azt, hogy nem működik. Egyértelmű hogy otthon kibontja, kipróbálja, alias használja és hopp, nem működik, akkor vissza lehet vinni. Azt hiszem ha 3 napon belül viszed vissza, cserélik is.

És igen, a hajvasaló tönkreteszi a hajad, kerámialaposat érdemes venni. Nekem is volt olyan hajvasalóm, ami ilyen fémes borítású lapja volt és hiába melegedett fel, nem vasalta a hajam. És ez nem azt jelenti, hogy hibás a termék, hanem szimplán vacak.

2016. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!