Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avon termékei nagyon...

Az Avon termékei nagyon gagyik, nem éri meg vásárolni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mind gagyi. Regebben avonoztam, es meg voltam elegedve. De azota lehet valtoztak...
2016. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem az Avon termékeit. Egyedül a Color Trend része az ami nem vált be nekem, ez a része szerintem gagyi.
2016. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Találni szerintem ott jót és rosszat is. Meg persze mindenki mást vár el egy terméktől. Én imádom az avonos tusfürdőket, samponokat és mindenféle kencéket. Sminkeket nem nagyon vásárolok, mert nehéz eltalálni a jó színt, mert azért a papíron nem pont ugyanolyan mint a valóságban.
2016. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Én pl multkorában néztem egy szempillaspiralt 1000-valamennyi ft volt.Kicsit megpótolom és akár Rimmelt vagy Maybelline-t veszek.Ráadásul nem jók.Egyedül a drágább arckrémek,maszkok,stb-k jók.De sminket ne vegyél onnan.Sokszor a márkás cuccok olcsóbbak.Mondjuk még régebben vettem egy avonos alapozót ami középkategória..de 1000-valamennyi ft volt.Furcsa mert 2000 ért vettem egy Astor alapozót és fényévekkel jobb.
2016. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Senses tusfürdőket, vettem már Advance Techniqeus sampont vékonyszálú hajra, az is jó volt. A Planet Spa termékeivel is elégedett voltam. Szemhéjpúdert, szempillaspirált, rúzst, szájfényt nem veszek többet, mert viszket tőlük a szemem,szám, de sok más cég termékeitől is. A körömlakkjaik kifejezetten jó minőségűek, csak kevés nekem előnyös szín van. Régebben vettem lábra való dolgokat is, azok nem váltak be. Ami mostanában nagyon bejött, az egy borotvazselé/olaj a Skin-so-soft vonalból. A parfümjeik között is vannak jók.
2016. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, gagyik. Manhattan, Maybelline jobb, de ha igazán jót akarsz Artistryt veszel.
2016. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Elég gagyi, és még drágábbak is mint pl DM, Rossmann, Müller sajátmárkák, amik olcsóbbak is sokkal. Szóval nem tudom miért vesz bárki is Avont. Normális márkák is olcsóbbak és jobbak. Minden olcsóbb és jobb szinte...
2016. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gagyik, csak egyszerűen mindenkinek más tetszik/válik be. Én például parfümöket csak onnan rendelek, a sminkekkel, tusfürdőkkel, samponokkal, meg a többi termékkel is meg vagyok elégedve.
2016. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Évek óta használja az egész család. Meg vagyunk vele elégedve.
2017. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!