Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még 4 éves koromban kicsattant...

Még 4 éves koromban kicsattant a szám, be kellett varni. Nagyon zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy történt,hogy pörögtem,és elestem,a kanapén volt egy kiálló vasdarab,az szétszakította a számat,ömlött a vér,apukám bevitt a kórházba,azonnal be kellett varni,arra nem emlékszem milyen volt,kicsi voltam,de nem is szeretnék rá emlékezni. Most 12 éves vagyok,és alapvetően nagyon imádnám a szám alakját,de ott van az a bevart rész,nem szoktak miatta csúfolni,sőt az osztálytársaim 5 év után vették észre,de nagyon elveszi az önbizalmam,és ezt muszáj volt kiöntenem magamból. Szerintetek mit csináljak?

2016. aug. 24. 13:18
 1/6 anonim válasza:

Engem kutya harapott arcon és az ajkamon van két nagyobb vonás. Mikor annyi idős voltam,mint te ,nagyon zavart engem is,de még fiatal vagy, nagyon sokat fog változni az arcod, el fogod nőni te is. Én már imádom, hogy ott az a két csík.

De. Ha nagyon zavar, lehet kapni hegekre kenőcsöt , ami serkenti a sejtek megújulását.

2016. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,ez még nem jutott eszembe!
2016. aug. 24. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:
De! Szájra kenőcs? Az egy kicsit furcsa nem? Ha meg tényleg van ilyen akkor tudnál ajánlani?
2016. aug. 24. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az ajakherpesz kenocsot hova kenik, a talpukra? Vagy az ajakapolot?
2016. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az ajakapolo megint mas,de igazad van amúgy,köszönöm:)
2016. aug. 26. 11:22
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg már nem gyártják, amit nekem adtak, de utána kérdezek ! : )
2016. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!