Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú körmön nektek is van...

Hosszú körmön nektek is van hogy berepedezik a gél lakk egy-két körmön?

Figyelt kérdés

Másfél hete van fent a körmömön, igaz hogy most extra igenybevetelnek voltak kitéve, fát is pakoltam vele.. biztos be is ütöttem közbe őket meg a hosszú köröm hajlik is ilyenkor, hiába hogy lakk van rajta.


Ha 2x kennek rá a végén a fedő lakkból, azzal erősebb lenne és tartósabb? A széle nincs felpattogva sehol csak 3 körmömön ilyen hajszál repedések lettek.


Ha van itt körmös: ti melyik lakkokat használjatok munka közben? Crystal Nails-től a 3 lépéseseket? Vagy a one step lakkokat? Melyik a legtartósabb? Vagy Perfect Nails, BrillBird? A perfect nails hardener gelje sűrűbb mint a sima 00-ás átlátszó? Vagy tudtok ajánlani olyan alap lakkot ami sűrűbb, mert ezzel egyszerre max 2 ujjamat tudom bekenni..annyira folyik..pedig jól lehúzom az üveg szélén az ecsetet.



2016. aug. 7. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazaból tenyleg lakktol fugg, de nekem is volt mar, hogy kb ennyi ido utan hajszalrepedeses lett.(csak egy kliens)
2016. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Klau888 ***** válasza:
A brillbird-nek is, és a crystal nails- nek is van egy erősítő zselével, én azt szoktam a gyenge körömre rakni géllakk alá, szerintem így tartósabb. Hardener gél a neve, de az üzletben segítenek, ha elmondom hogy mit szeretnél
2016. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!