Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell az arcot szépen...

Hogyan kell az arcot szépen kifesteni? Én most az alapozásra, pirosításra, púderre, korrektorra gondolok. Milyen sorrendben kell ezeket az arcra felvinni? Aki ír azt felpontozom

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube make up tutorial
2016. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna ha valaki leírja, mert a legtöbb ilyen videókban túl vannak ezek a dolgok bonyolítva.
2016. aug. 5. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én először megszoktam tisztítani az arcom. Aztán ha van valami amit el akarok fedni akkor használok korrektort. Arra jön az alapozó amit ecsettel szoktam felvinni. Utána konturozok,erre jön a púder,utána a bronzositó/pirositó
2016. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. köszönöm a választ!
2016. aug. 5. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Korrektort alapozás után használunk arra a bőrhibára, amit az alapozó nem fedett el.
2016. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

és úgy szoktam, hogy ha nagyobb bőrhibám van, akkor arra krémes állagú korrektort rakok, utána jöhet az alapozó

ha marad még elfednivaló, akkor folyékony korrektorral rásegítek

utána púder és végül a pirosító

2016. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!