Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy srác szép formájúnak,...

Ha egy srác szép formájúnak, izmosnak találja egy másik fiú lábait, hogyan dicsérje meg az irigylésre méltó virgácsokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 11:11
 1/5 Szesze ***** válasza:

Hogy érted, hogy szépnek? Csak úgy barátilag?

Hát mond azt, hogy jó izmos lábad van haver.:-?? Ennél jobb nem jut eszembe.

2010. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jaja, agy üsd el a dolog élét


"haversrác, b.szki, olyan izom a lábad mindjárt én is rágerjedek, ez csak a szex vagy azért foci is, b.szod?"

2010. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam neki: Haver, b+szki, ez most genetika, és apádnak is ilyen szuper lépegetői vannak, vagy csak a sport, mert akkor én is reggeltől estig lábazni fogok a konditeremben!!
2010. ápr. 18. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom, " b@szki bár csak nekem is ilyen lábam lenne mint neked"
2010. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy ez nem genetika, hanem sport, oszttársam országos bajnok kerékpározó és kb 55-65cm-es combja van, nekem csak 46os
2010. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!