Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lattatok mar nala szebb csajt?

Lattatok mar nala szebb csajt?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszeruen gyonyoru es tokeletes...


2016. júl. 25. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Igen,szép csaj,de nem gyönyörű! Kérdező:szerintem pont hogy az általad linkelt csajnak vannak férfias vonásai!
2016. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11-es, te komolyan ugy latod? Pl mije ferfias?
2016. júl. 25. 20:05
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyönyörű, de a barnákat jobban szeretem. Az egyik képen lévő ismerőse jobban bejön.

[link]

Amúgy tudtok még tényleg szép instás csajokat? :D

2016. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Sunshinedoll ***** válasza:
ja, nem is egyet. de hát a szépség szubjektív, ez benne a szép.
2016. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Igen, láttam, nem is egyet. Hogy mondjak egy konkrét példát, előző sulimban volt egy lány, akire jó érzés volt ránézni, mert egyszerűen nagyon szép volt. Találtam néhány képet, hozzájuk hasonlítanám:


[link]


[link]


Persze ő nem volt így kifestve, nem sminkelte magát.

Rajta kívül még őt is rendkívül szépnek találom, aki messze felülmúlja azt a lányt:


[link]


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a szépség szubjektív, így meglehet, hogy az általam linkelt lányokra rá sem bírsz nézni. Én nem tartom csúnyának a szőke leányzót, egész csinos, de igen, láttam már nekem jobban tetszőt.

2016. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Persze, minden nap mikor tükörbe nézek.

Hehe


Hehehe


HEHEHEHE.....



Bárcsak.....

2016. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igen, van pár kedvenc modellem, aki számomra sokkal-sokkal bájosabb... Igaz, ez az adott fotón is múlik, de az általad linkelt lány, bár szép, olyan sima reklámmodellszerűen szép, unalmas, nem karakteres. A 15. hozzászóló által linkeltek pedig egyéniek, karakterek - profi portrékon :) Azok igencsak bejönnek :)

S már volt itt róla szó, hogy a szépség szubjektív...


Linkelnék, de a kedvencemről csak meztelen képeket tudnék... Ízléseseket, amiket bármikor megmutatnék a saját kisgyermekemnek, ha lenne olyan, de ide azért nem linkelem, mert nem egy ideális világban élünk.

2016. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szép, de mindenkinek más a szép...
2016. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Elég sok szebbet láttam már. Egyik-másik képen kifejezetten férfias az arca, szóval nem túl szép...
2016. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen pl ő


[link]

2016. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!