Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Befogja a Tanity a fehér...

Befogja a Tanity a fehér menyasszonyi ruhámat?

Figyelt kérdés
Egy nappal az esküvőm előtt mennék.Köszi:-)
2010. ápr. 15. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább menj sima szoliba. attól az egy alkalomtól nemleszel bőrrákos.
2010. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, megfogja! :(
2010. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10:40-es ez saját tapasztalat?(fehér ruha)
2010. ápr. 16. 20:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Befogja már biztos,habár nem olyan veszélyes.
2010. ápr. 18. 21:04
 5/9 anonim válasza:
Szia! Befújattad magad? Nagyon fehér bőrű vagyok,és ha nyár végéig járnék szoliba sem barnulnék le,és ezen gondolkodom,de félek hogy foltos leszek,vagy csúnyán kopok. Egyébként sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2010. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!Lefújattam,szép lett,csak fontos hogy nagyon alaposan radírozd le magad(azt elvileg adják a kezelés előtt).Ahol nem lett tükéletes az a mellek alatt és a fazonnál,de azt ki látja.Ez kb 10 napig bírja ki,3000 Ft alkalmanként.Köszi a gratot:-).
2010. ápr. 20. 10:41
 7/9 anonim válasza:
Ott kell leradírozni magad? Nekem nagyon száraz a bőröm a lábszaramon,félek hogy csúnya lesz,és ha nem tetszik,akkor úgy kell mászkálnom 10 napig??!!?? Ajaj,lehet nem merem bevállalni. :(
2010. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ott kell,nekem előtte odaadták és otthon este,reggel azzal fürödtem.Szánj rá kis időt mielőtt elmennél,minden nap jó alaposan krémezd be magad.Mert akkor ha lefújnak egy ideig nem használhatsz krémet vagy tusfürdőt.Ne félj,most próbáld ki,amíg még nem hordasz sok rövid cuccot.Azért olyan tartós nincs, hogy sokáig ronda lenne.Nyugi
2010. ápr. 20. 20:56
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Megtudnád adni a szalon nevét, vagy telefonszámát ahol fújattad magad, mert én is nemsokára férjhez megyek, és szeretném lefújatni magam. Voltam már itt vidéken, de ott szörnyen csinálták, pesten meg akinél voltam és tetszett, az pedig sajnos már nem foglalkozik vele.

köszönöm

2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!