Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 2,5 hét...

Hogyan fogyhatnék le 2,5 hét alatt?

Figyelt kérdés
2,5 hét múlva találkozom a barátommal, és szeretnék előtte nagyon szexin, vékonyan megjelenni. Három-négy kilót kellene leadnom...De nem tudom, hogyan! Próbáltam már, hogy nem ettem semmit egész nap, csak 2 bögre kávét engedtem meg magamnak. Milyen zsír és kalóriaszegény ételeket, illetve étvágycsökkentő tablettákat javasolnátok? Csak három-négy kilót akarok fogyni.
2010. ápr. 15. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mozogj!

Miért tablettától meg koplalástól reméled a fogyást? Attól csak összeaszódsz.

Menj el két naponta zsírégető aerobikra, utána egy kis szauna, és ne koplalj! Csak krumplit, tésztát, tojást, meg sajtot NE egyél ez alatt a két hét alatt! Amit ehetsz: sok zöldség, gyümölcs. Húst is egyél, de csak párolt zöldség körettel. Igyál napi 2,5-3 liter folyadékot, ha lehet, szénsavmentes ásványvizet, mert az tisztít. Lefekvés előtt 4-5 órával egyél utoljára. Ennyi az egész. Nem kell halálra koplalnod magad!

2010. ápr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, csak az a baj, hogy mivel vidéken élek, nincs lehetőség edzésre. Futni meg nem merek egyedül elmenni...Sok cigány van a környéken. Azt találtam ki, hogy minden nap lesétálok 2 km-t, és itthon táncszerű mozgással töltök fél órát. Ezek használható ötletek?
2010. ápr. 15. 03:16
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy es hany kilos? mert ha nincs plusz rajtad akkor nehezebben fogysz.
2010. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
173 cm / 50 kg...
2010. ápr. 15. 16:32
 5/9 dóriyyi ***** válasza:
100%
hülye vagy? anorex akarsz lenni????
2010. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jezusom, te mar igy is vekony vagy.
2010. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért akarok lefogyni, mert a hasam sosem lapos. Még akkor sem, ha nem eszem napokig!

Nagyon zavar...Szeretnék tetszeni a barátomnak.

2010. ápr. 15. 23:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Lol, most mértem magam, nemhogy fogytam volna, még híztam fél kilót! Na, ez már a vég...
2010. ápr. 15. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 165 cm és 58 kg vagyok... a barátomnak így tetszem:-)
2010. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!