Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az alak még elfogadható?

Ez az alak még elfogadható?

Figyelt kérdés

[link]


sajnos mellből nem megy lentebb.. :(



2016. máj. 9. 17:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és hasból se... :(
2016. máj. 9. 17:56
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem is a melleddel van gond,a hasad rálóg a bugyidra!

Valamit gyorsan találj ki,olyan vagy mint egy teleszart zokni!

2016. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik, szerintem nem vészes. :) Ha zavar kezdj el sportolni, majd izmosodsz és feszesebb leszel. :)
2016. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen elfogadható. Az első válaszolóval ne is törődj. Van ott egy kis felesleg, de korántsem undorító. Eddz egy kicsit hasra, étkezz egészségesen. De ne kezdj őrült diétába. Inkább maradj egészséges egy kis túlsúllyal.
2016. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Micsoda bomba alak!!!
2016. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Melled kicsi ahhoz képest, hogy milyen dagi vagy. Amiatt ne aggódj. Nem rossz ilyen zsírosan élni? Gondolom nem sportolhatsz túl sokat, pedig sok pozitív hatása van. Ha jobban odafigyelnél az étkezésedre, egészségesebb is lennél.
2016. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen az a baj, hogy a bugyi mintha kicsi lenne rád. Az benyomja a csípődet és muffin alakot csinál. Hord más méretet/fazont és az máris javítani fog. A póz sem előnyös, jobban is kihúzhattad volna magad. Fogadok, hogy élőben jobban nézel ki. Egy kis felesleg van rajtad, ha egy kis energiát beleölsz, akkor tökéletes alakod lehet. De az előnyös öltözködés is jó kezdetnek.
2016. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hogy elfogadható-e, az csak rajtad múlik, hiszen az mindenkinek a saját értékrendje!


Ha párszerzési esélyeidet szeretnéd növelni, akkor ki kell dolgoznod, hogy mennyire éri meg dolgozni a testeden, hogy esetleg egy másik rétegben, akik a vékonyabb lányokat részesítik előnyben, több esélyed legyen vonzalmat ébresztened.

2016. máj. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lóg a hasam azért annyira nem hatalmas és a bugyi pont kényelmes, mozgok én de olyan alacsony vagyok hogy minden meglátszik rajtam... 157-8 cm vagyok... :/ 65.kg... mások vannak 80.kg-osak... rajtuk nem látszik mert ahhoz vagy 170-75 cm-ek...nem tudna valaki valami hasznos tanácsot adni hogy na mégis mivel próbálkozzak? már nagyon sok mindent próbáltam...
2016. máj. 10. 08:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Az hogy elfogadható-e...fogalmam sincs. Más nevében nem tudok beszélni.

Nekem ez az alak a tökéletestől elég távol áll. Kicsit sem jön be.

Nem lehet, hogy azért nem értél el eredményt, mert olyan sok mindent próbáltál és utána abbahagytad? Próbálj meg 1 diétát (amit sokan javasolnak) + valami edzéstervet összeállítani magadnak (de a legjobb összeállíttatni vagy pedig szintúgy olyan keresni ami neked megfelelő és sokan ajánlják) és azt kitartóan betartani. Fogyni nem egyszerű, de nem is lehetetlen (betegségekbe ne menjünk bele)

Valószínűleg, ha betartod a diétát és mozgol rendesen, akkor meg lesz az eredménye, de persze kitartás és akarás szükséges, ezek nélkül biztos nem fog menni, és nem feladni, illetve ez egy hosszú folyamat. Nem 1-2 hét alatt lesz meg az eredménye. Egyébként is a gyors fogyás nem tesz jót.

Ahogy az írásodból kivettem: te sem vagy elégedett magaddal, de inkább a kifogást keresed, hogy miért vagy ilyen. Lehet van benne valami... de tégy ellene, ne megnyugtasd magad vele, hogy ezért... van alacsony és vékony lány is és van magas és kövér is.

2016. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!