Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak vagy szemöldök piercing?

Ajak vagy szemöldök piercing?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Melyik illik jobban egy lányhoz? Van valami hátránya az ajak piercingnek( alsó ajak alatt pont középe egy kis "pötty"?

2016. ápr. 8. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Szia! Én nem tennék sehova ilyet.

17/F

2016. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Inkább egyik sem. Ha muszáj, akkor amelyik jobban áll. Nekem a szemöldök jobban tetszik.
2016. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha én 21 éves lány volnék, biztos nem ezektől

kérdezném meg, hova meg mit tegyek.

Kb ennyit akartam mondani.

2016. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért mert érdekel a véleményük,azért nem kell taplóként viselkedni. Ha nincs valakinek normális válasza,akkor bocsánat de az agya helyén valami légüres tér áll amiket hinbálodzó majmok lengenek be. Mivel elmúltál 21 éves így látom,hogy az értelmiségi szinted a padló alját surolja.
2016. ápr. 8. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Egyik sem. Ezek szerintem ilyen szélsőséges piercingek. Egyik igénytelen ribis, másik meg olyan lepukkant alternatív emberének szokott lenni.

Vannak olyan testékszerek amik jól állnak egy lánynak, de ezek nem azok

2016. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most attól mert akiknek van szemöldök piercing-ük,és még igénytelenek is,nem feltétlenül jelentik azt hogy az a maradék emberre is igaz. pl. Amy Lee ő sem igénytelen sőt szerintem nagyon is jól áll neki a szemöldök piercing,mégsem igénytelen.
2016. ápr. 8. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mekkorák az ajkaid. Ha szép husosak, az elég vonzó. És mivel vonzó, jobb ha arra figyelnek, úgy tedd oda.

Ha szépek a szemeid, akkor a szemöldöködbe.

Ha mindkettő elég csinos, akkor nincs különbség.

De ha látnék az arcodról egy képet, az sokat segítene.

2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

nettó egy darab képet találtam az említett csajról, amikor van rajta PC, de azon elég ramatyul is néz ki (festés az arcán, mintha tetoválás lenne)

Bizonyos kultúrkörökben még mindig divat a szemöldök piercing, ha ezek közé tartozol, akkor nincs több kérdésem.

2016. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ajak jobb. A piercing elleneseket meg szard le. A legtöbb ember nem mer nem unalmas lenni.
2016. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom milyen kultúrkörre gondolsz,de nem ,nem tartozom oda :D :P Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 9. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!